Rezervace družina: lezení

Přihlašování na první pololetí školního roku 2023/2024 spuštěno!

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE:

Rezervace:

 

O kurzu:
Veškeré info najdete přímo na stránkách kroužku lezení pro děti z družiny

Jedná se o kroužek boulderingu, který je domluvený na vybraných základních školách. Jedná se o tyto školy:
ZŠ Edvarda Beneše - pondělí 14:30 - 15:30
ZŠ Livingston - pondělí 14:30 - 15:30
ZŠ Gen. Fr. Fajtla - úterý 14:30 - 15:30

 

Děti budou vyzvedávány v družině a po skončení kroužku odevzdáni zpět do družiny.

Členství v oddílu
Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává členem našeho oddílu Jungle Animals Praha. Je z něj zvíře v pohybu :) Co z toho pro Vás kromě spousty výhod a benefitů (viz níže) plyne? Povinnost uhradit roční členský příspěvek 100 Kč. Jedná se o úhradu za kalendářní rok. Členský příspěvek využívá oddíl pro svou činnost, jako například: pořádání závodů, vzdělávání trenérů, nákup pomůcek a vybavení na akce. 

Zároveň se vaše dítě stává řádným členem Českého horolezeckého svazu (ČHS), který skrz různé programy podporuje činnost oddílů a práci s mládeží. Roční příspěvek za členství v ČHS je také 100 Kč a též se hradí za kalendářní rok. Oba tyto poplatky jsou již zahrnuty v celkové ceně kurzu, která vám byla vypočtena.

Cena kroužku
Celková cena za pololetí se skládá ze tří složek:
1) samotné kurzovné = 350,- Kč (cena za 1 lekci) krát počet lekcí, které v daném pololetí připadají na vámi vybraný den 
2) roční poplatek za členství v oddílu Jungle Animals Praha = 100,-Kč
3) roční poplatek za členství v Českém horolezeckém svazu = 100,-Kč

Plus případné půjčovné lezecké obuvy, máte-li o půjčení zájem. 
Lezečky je možné si půjčit buď na celé pololetí za zvýhodněnou cenu (pokud jste tuto možnost nezaškrtli už při vytváření objednávky, lze objednat i dodatečně) anebo si vybavení můžete půjčovat při každé lekci na recepci za půjčovné dle aktuálního ceníku.

Rezervace
Pro přihlášení kroužku je nutné v rezervační tabulce zvolit: 
1) Dítě
2) Z nabízených škol zvolit tu, kterou dítě navštěvuje

Po zarezervování místa v kroužku Vám na Vaši mailovou adresu přijde potvrzující email. Pokud ne nebo máte-li jakékoliv dotazy, pište na email druzinaletnany@jungleanimals.cz. Děkujeme.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách.

Platba
Celkovou cenu za kurz, která vám byla vypočtena můžete uhradit buď převodem na náš účet č. 2001656422/2010  (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky a do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a den a čas kurzu) nebo hotově přímo v Jungle Sport park (pozor, nelze platit kartou). Platbu je možné provést i před první lekcí, pakliže tato je v limitu 10 dní od rezervace, a ihned ji absolvovat. Zbývá-li v době rezervace do první lekce méně než 10 dní, je třeba kroužek uhradit nejpozději v den první lekce. 

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušení rezervace po 1. lekci s sebou nese 10% storno poplatek. Zrušit rezervaci později  v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení. 

Zavřené dny ve školním roce 2023 / 2024
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):

28. 9. 2023 - státní svátek - Den české státnosti
26. 10. - 27. 10. 2023 - Podzimní prázdniny
17. 11. 2023 - státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
23. 12. 2023 - 2.1. 2024 - Vánoční prázdniny
2. 2. 2024 - Pololetní prázdniny
12. 2. - 16. 2. 2024 - Jarní prázdniny
28. 3. 2024 - Velikonoční prázdniny
29. 3. 2024  - státní svátek - Velký pátek
1. 4. 2024 - státní svátek - Velikonoční pondělí
1. 5. 2024 - státní svátek - Svátek práce
8. 5.  2024 - státní svátek -  Den vítězství
28. 6. 2024 - Oddílové setkání
29.6. 2024 - 1.9.2024 - Letní prázdniny
 

Benefity plynoucí z členství v oddílu Jungle Animals Praha
- zvýhodněné vstupné (50 Kč) do Jungle Sport park Letňany
- zvýhodněné vstupné (50 Kč) do Jungle Sport park Holešovice (dříve Boulder Bar - U Výstaviště 230/11, Praha 7) 
- zlevněné půjčovné v rámci pololetní objednávky (neplatí pro individuální vstup)
          - lezečky: 30 Kč
- slevy na merch Animals i Jungle 
- oddíl pořádá spousty jedno- i vícedenních akcí venku na skalách i uvnitř v jiných sportovištích, letní tábory a soustředění, jezdíme na závody a pořádáme i naše vlastní…

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
Vyhláška č. 391/2013 Sb. o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu stanovila povinnost absolvovat pravidelnou zdravotní prohlídku. Prosíme vás tedy o doložení zdravotní způsobilosti prostřednictvím  formuláře, který vyplní lékař. Potvrzený formulář vložte prosím po přihlášení vpravo nahoře - Můj účet - Editace dětí ke konkrétnímu dítěti. Děkujeme.

Závodní licence
Pro každého závodníka, který se bude chtít účastnit svazových závodů 1. a 2. ligy je nutná závodní licence.Žádost o licenci je podávána prostřednictvím oddílu se souhlasem zákonného zástupce. Iniciativa pro podání žádosti může vzejít jak ze strany rodiče směrem k oddílu, tak zároveň od trenéra směrem k rodiči. Závodní licence se kupuje na kalendářní rok a stojí 100,- Kč, pokud objednávka proběhne do konce ledna, později se platí 200,- Kč. Závodní licence má vždy platnost na jeden kalendářní rok a hradí se extra nad rámec celkové ceny za kurz. 

Omluvy a náhrady
Náhrady nejsou bohužel v rámci družinového kroužku možné. Dovolujeme si vás ale poprosit, abyste absenci přesto předem omlouvali, ulehčíte tak práci našim vodičům a i trenér si může připravit program více na míru aktuálnímu počtu dětí. Děkujeme.

Co s sebou
S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení, láhev s pitím a lezecké boty. Lezecké vybavení mají buď vlastní anebo si jej mohou zapůjčit. Buď na celé pololetí za zvýhodněnou cenu (pokud jste tuto možnost nezaškrtli už při vytváření objednávky, lze objednat i dodatečně) anebo si vybavení může půjčovat při každé lekci na recepci (ale pozor, ne za sníženou cenu). 
Na kroužek budeme s dětmi (v případě větší vzdálenosti od školy) cestovat městskou hromadnou dopravou, proto by u sebe měly mít průkazku či lístek. Děkujeme.

Merch
Propojujeme všechna zvířata našeho kmene a vytváříme pro nás předměty s originálním motivem, logem a claimem. Tyto výrobky nás spojují a vzniká tak mezi námi  specifické pouto, které jinými způsoby komunikace jen těžko nahradíme. Oddílové tričko, hrnky a plecháčky, kartáček na chyty, plátěná taška, skateboard či třeba jen  odznáček pro radost… to vše k zakoupení na recepci.

Prohlášení rodiče
Zde si můžete stáhnout dva potřebné formuláře: 1) souhlas s vyzvedáváním dítěte v družině námi pověřenou osobou a 2) předávání dítěte zpět rodičům.
Oba formuláře prosím vyplňte, vytiskněte a odevzdejte dle pokynů na formulářích v družině paní vychovatelce ( - souhlas s vyzvedáváním) a námi pověřené osobě vodiče ( - předávání dítěte zpět).

Dotazy, kontakty
Na našem webu jsme pro vás shrnuli veškeré informace a také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na vaši otázku nebo máte další doplňující dotazy, obraťte se prosím na  email druzinaletnany@jungleanimals.cz či telefonní číslo 774 569 894.

Těšíme se na vás!