Rezervace dětského kurzu gymnastiky

Přihlašování na školní rok 2024/2025 spuštěno!

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE:

Zadejte rezervaci:

 

O kurzu:
Veškeré info najdete přímo na stránkách  kroužku gymnastiky.

Kurz gymnastiky 1x týdně - je ideální variantou na seznámení se s gymnastikou či pro starší děti jako tréninkový doplněk k jiným sportovním aktivitám.

Kurz gymnastiky vícekrát týdně - varianta vhodná pro všechny děti bez ohledu na to, jestli s gymnastikou teprve začínají nebo již mají něco odcvičeno. Frekvence cvičení 2 x týdně a ideálně i víc nám umožní se rychleji v gymnastice posunout a učit se novým dovednostem a prvkům. Děti se díky častějším tréninkům zpevní a posílí bez čeho gymnastika prostě nejde :-)

Cena kurzu
Celková cena za pololetí se skládá ze dvou složek:
1) samotné kurzovné = cena za 1 lekci krát počet lekcí, které v daném pololetí připadají na vámi vybraný den 
2) roční poplatek za členství v oddílu Jungle Animals Praha = 100,-Kč

Platba
Celkovou cenu za kurz, která vám byla vypočtena můžete uhradit buď převodem na náš účet č. 2001656422/2010  (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky a do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a den a čas kurzu) nebo hotově přímo v Jungle Sport park (pozor, nelze platit kartou). Platbu je možné provést i před první lekcí, pakliže tato je v limitu 10 dní od rezervace, a ihned ji absolvovat. Zbývá-li v době rezervace do první lekce méně než 10 dní, je třeba kroužek uhradit nejpozději v den první lekce. 

Pokud jste přihlašovali více dětí, má objednávka každého z nich své číslo, které je zároveň variabilním symbolem. Uhraďte prosím částku za každé dítě zvlášť pod jeho variabilním symbolem (neplaťte za obě děti najednou).
Zda je kurz uhrazen, můžete sledovat sami po přihlášení a rozkliku "Můj účet" (nahoře) - "Přehled objednávek" - Detail dané objednávky - dole pod objednávkou vidíte, zda byla částka uhrazena (a to v jaké výši, jaký den a jakým způsobem). Jiné potvrzení o úhradě zatím automaticky neposíláme.

V případě potřeby potvrzení o platbě nebo platbě na fakturu se prosím obraťte na email fakturace.praha@jungleanimals.cz.

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušení rezervace po 1. lekci s sebou nese 10% storno poplatek. Zrušit rezervaci později  v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení. 

Přihlášení na obě pololetí
Dovolujeme si upozornit, že přihlášení ani docházka na kroužek v prvním pololetí nijak negarantují místo ve stejný den a čas na druhé pololetí. Pokud přihlašujete dítě na první pololetí, doporučujeme ihned zarezervovat i pololetí druhé, abyste měli místo garantováno.
 

Zavřené dny ve školním roce 2024 / 2025
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):

2.9. 2024 - zahájení kurzů - už v pondělí trénujeme!
28. 10. 2024 - státní svátek - Den vzniku Československa
29. 10. - 30.10. 2024 - Podzimní prázdniny
23. 12. 2024 - 3.1. 2025 - Vánoční prázdniny
31.1 2025 - Pololetní prázdniny
17.2. - 23. 2. 2025 - Jarní prázdniny
17. 4. 2025 - Velikonoční prázdniny
18.4. 2025  - státní svátek - Velký pátek
21. 4. 2025 - státní svátek - Velikonoční pondělí
1. 5. 2025 - státní svátek - Svátek práce
8. 5.  2025 - státní svátek -  Den vítězství
​​​​​​​27.6. 2025 - oddílové setkáníČlenství v oddílu
Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává členem našeho oddílu Jungle Animals Praha. Je z něj zvíře v pohybu :) Co z toho pro Vás kromě spousty výhod a benefitů (viz níže) plyne? Povinnost uhradit roční členský příspěvek 100 Kč. Jedná se o úhradu za kalendářní rok. Členský příspěvek využívá oddíl pro svou činnost, jako například: pořádání závodů, vzdělávání trenérů, nákup pomůcek a vybavení na akce. 
Poplatek je již zahrnut v celkové ceně kurzu, která vám byla vypočtena.

Benefity plynoucí z členství v oddílu Jungle Animals Praha
- zvýhodněné vstupné do Jungle Sport park Letňany 
- zvýhodněné vstupné do Jungle Sport park Holešovice (dříve Boulder Bar - U Výstaviště 230/11, Praha 7)
- sourozenec oddílového dítěte může zdarma pod dohledem rodiče / doprovázející osoby čekat v době konání kroužku v Noře (prostor dětského lezecké stěny s klouzačkou)
- oddíl pořádá spousty jedno- i vícedenních akcí venku i uvnitř v jiných sportovištích, letní tábory a soustředění, jezdíme na závody a pořádáme i naše vlastní…

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
Vyhláška č. 391/2013 Sb. o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu stanovila povinnost absolvovat pravidelnou zdravotní prohlídku. Prosíme vás tedy o doložení zdravotní způsobilosti prostřednictvím formuláře , který vyplní lékař. Potvrzený formulář vložte prosím po přihlášení do profilu dítěte - vpravo nahoře u vašeho jména - Můj účet - Editace dětí.

Omluvy a náhrady
Víte-li, že se Vaše dítě nebude moci kurzu zúčastnit, můžete lekci omluvit, a to po přihlášení na www.jungleobjednavky.cz. Omlouvat hodiny lze POUZE ze zdravotních důvodů! * Omlouvání je možné nejpozději do 9:00 hodin téhož dne. Včas omluvené lekce nepropadají, ale lze je nahradit. Náhradní lekci je také potřeba zarezervovat přes www.jungleobjednavky.cz. Pozor: nahrazování lekcí je možné pouze v rámci daného pololetí, nevychozené lekce nelze převádět do pololetí dalšího. Omluvy a náhrady lze využívat pouze pokud je kurz řádně zaplacen.

* POZOR! Důvodem pro náhrady je pouze zdravotní důvod (nemoc, úraz - může být vyžádáno potvrzení od lékaře). Z jiných důvodů hodiny prosím neodhlašujte. Kapacita náhrad je omezená a slouží opravdu pouze pro případ, kdy dítě skutečně ze zdravotního důvodu nemůže trénovat. Děkujeme, že toto respektujete. 

Co s sebou
S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení a pití.

Jungle čip, logování
Při příchodu do Jungle Sport park na první lekci je potřeba si na recepci zakoupit čip, pokud jej ještě nevlastníte. Jsou krásné, žluté, kulaté a na výběr je šest motivů zvířat :) Čip poté slouží k urychlení odbavení na recepci bez nutnosti se pokaždé logovat, k placení extra půjčovného nebo k samotné platbě za kurz. Do budoucna bude také vstup do sportoviště opatřen turniketem, kam bude čip potřeba přiložit. Zároveň čip slouží také místo klíčku ke skříňce v hlavní šatně sportoviště.  A hlavně díky čipu bude na recepci okamžitě rozpoznán nárok na zlevněné vstupné mimo kroužek. 

Provozní řád
Nezapomeňte si prosím pečlivě přečíst přílohu Provozní řád pohybové haly, kde najdete podrobné informace o příchodu a odchodu na tréninky a další důležité instrukce. 


Merch
Propojujeme všechna zvířata našeho kmene a vytváříme pro nás předměty s originálním motivem, logem a claimem. Tyto výrobky nás spojují a vzniká tak mezi námi  specifické pouto, které jinými způsoby komunikace jen těžko nahradíme. Oddílové tričko, hrnky a plecháčky, kartáček na chyty, plátěná taška, skateboard či třeba jen  odznáček pro radost… to vše k zakoupení na recepci nebo již brzy na novém eshopu.

Dotazy, kontakty
Na našem webu (proklik přímo na faq) jsme pro vás shrnuli veškeré informace a také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na vaši otázku nebo máte další doplňující dotazy, obraťte se prosím na gymnastikaletnany@jungleanimals.cz

Děkujeme Vám a přejeme příjemný den,
tým Jungle Animals Praha

Těšíme se na vás!